Příprava návnad - část třetí: Pasta

Psal:admin, Fotka:admin, Grafika:admin

Pouze tři složky...

Co jiného by mělo být základem pro pastu než návnada, na kterou chceme chytat. Nejideálnější je si připravit nástrahu v nějakém mlýnku. Dbejme na to, aby návnada byla důkladně rozemletá. Jako druhou suchou složku doporučuji stick-mix combo. Samozřejmě nepotřebujete celý obsah krabice, poměr mletého boilies by měl být zhruba stejný jako přidaný stick-mix. Jako tekutou složku dávám liquid, konkrétně používám Big Carp Baits Hot Liquid a k němu kořeněný stick-mix, protože jsem si připravoval pastu k boilies kořeněné příchutě. Samozřejmě pokud máme smradlavé boilies, např. játra nebo oliheň boilies nebo i nějakou tu ovocnou příchuť boilie, k nim bychom také měli najít harmonické suroviny.

Nesložité..

můžeme začít používat naší improvizovanou pastu. Zase, tato pasta se dá vytvářet pořád, v jakémkoliv ročním období, jen si změníme příchuť. Základem pasty je naše aktuální návnada, která často bývá i přizpůsobena danému ročnímu období. Složky Bag & Stick-mix Combo můžeme brát jako neutrální návnady co se týče ročních období.
Příprava není komplikovaná. Do mísy nasypeme umleté boilies a stejné nebo alespoň podobné příchutě stick-mix. Potom zalejeme trochou liquidu a smícháme suroviny. Následně dolíváme liquid do té doby, dokud nedosáhneme požadované konzistence. Doporučuji po přípravě nechat pastu ustát alespoň půl hodiny a nechat ji v tmavším místě. Po té cca půl hodině

Racionální cíle

Myslím si, že základem úspěchu není pouze dobře načasovaný rybolov a vyhledávání pravidelně prochytávaných míst. Pokud jsme dobře připravení, kreativní a rozumně sestavíme své nástrahy, máme úspěch podstatně reálnější. Ikdyž třeba nechytíme zrovna rybu svého života, tak úspěch, úspěch je dosahování svých cílů a je třeba si dávat ty racionální cíle. Petrův zdar!
Zpět
1/4
2/4
3/4
4/4
Newsletter

Zaregistrujte se pro získání rybářských triků, tipů, aby jste byli vždy připraveni...